niedziela, 22 grudnia 2013

Brak pomysłu na tytuł..

Jak co roku mamy "smarkate" Święta, oczywiście u nas będzie to pewnie tradycją przez kilka lat, że nasz Karolek będzie miał katar, kaszel...
Ahh, tak to jest jak ma się dzieci jak to mówią;" Kto ma pszczoły ten ma miód, kto ma dzieci ten ma ... :)".
No nic nie poradzimy, leczymy oczywiście wszystko domowymi sposobami syrop z cebuli, który ponoć działa cuda.  A jak Wy sobie radzicie z chorobami swoich małych pociech?
I idą Święta w tym roku ponoć nie będą białe, i tak ma być przez kilka najbliższych lat, jak podali meteorolodzy klimat Polski uległ zmianie i będzie ciężko przez najbliższe lata z białymi Świętami, więc będą kolorowe!
U mnie już na komodzie stoi drzewko przypominające choinkę a mianowicie zielony cyprysik, ubrany w pomarańcze czerwone jabłuszka, koraliki i bombeczki, na stole w kuchni czerwona gwiazda betlejemska w czerwonej doniczce a w pokoju dziennym na filcowej podkładce świąteczny stroik.. już czuć magię świąt.
Jutro biorę się za gotowanie barszczu czerwonego a we wtorek pierogi z kapustą i grzybami mmm moje najlepsze!!
Wigilia to czas kiedy wszyscy powinni być razem dlatego też do mnie przyjeżdżają moi rodzice oraz brat i tak w szóstkę spędzimy ten magiczny czas.

Wraz z nadchodzacym Nowym Rokiem mam głowę pełną nowych zaskakujących projektów, które mam zamiar realizować już od pierwszych dni stycznia!

1) Chciałabym aby nasze prace sprawiły komuś wielką frajdę i dały dużo radości dlatego na pewno
w 2014 roku zrobimy coś Charytatywnego!!
(Jeżeli jest ktoś kto by chciał się dołączyć do naszego projektu proszę pisać! Szczegółów udzielimy drogą elektroniczną).
Bardzo tęsknie za takimi akcjami dawniej brałam prężny udział w tego typu przedsięwzięciach niestety później z braku czasu i ogromu pracy na studiach po prostu nie miałam do tego głowy, teraz kiedy już trochę to wszystko ogarnęłam chciałabym powrócić do tego co robiłam wcześniej.

 2) Chciałabym też aby od Nowego Roku na naszym blogu w miarę regularnie ukazywały się czytane bajki. Może się uda...


A tym razem... 
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia 
chciałybyśmy złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia
ogrom zdrowia, które w dzisiejszych czasach jest na wagę złota,
bezlik cierpliwości, do codzienności
bezmiar radości, 
oraz aby te Święta były dla Was wyjątkowe i Kolorowe!
Pełne rodzinnego ciepła i miłości.
http://w-spodnicy.ofeminin.pl2 komentarze:

  1. Dziękuję za pozostawienie ciepłego komentarza na moim blogu, bo dizęki temu odkryłam i Twój blog, na który będę zaglądać :D Bardzo tu ciekawie :D Nie ma to jak twórcze życie :D Pozdrawiam świątecznie! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Życzę by wszystkie projekty w nowym roku się spełniły. Pozdrawiam i zapraszam do mnie Zosia.

    OdpowiedzUsuń